Ju jeni vizitori 4593730

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shiten ambjente banimi dhe komerciale ne Plazh - Durrës
 • 101_0155
  • 101_0155%1/19
  • 101_0157%2/19
  • 101_0195%3/19
  • 101_0158%4/19
  • 101_0161%5/19
  • 101_0163%6/19
  • 101_0165%7/19
  • 101_0175%8/19
  • 101_0174%9/19
  • 101_0176%10/19
  • 101_0180%11/19
  • 101_0182%12/19
  • 101_0177%13/19
  • 101_0183%14/19
  • 101_0187%15/19
  • 101_0186%16/19
  • 101_0190%17/19
  • 101_0191%18/19
  • 101_0192%19/19
  1/19
  101_0155
 • Detajet e zhvillimit

   • per shitje 350 €
  • Reference: NEW 25
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Plazhi hekurrudha
  • zone: - - -
  • status: e re
  • fillimi I ndertimit: - - -
  • Fundi ui ndertimit: - - -
 • pershkrim per zhvillimin

  Shiten gasoniere me siperfaqe qe varjojne nga 46 m2- 56 m2 dhe apartamente 1+1 me siperfaqe nga 60 m2 - 65 m2. Ambjentet e banimit jane te pozicionuara perkatesisht ne katin e trete, katert, peste dhe te gjashte te banimit. Gjithashtu shitet dhe nje dyqan ne katin perdhe me siperfaqe 90 m2, me nje tualet ne brendesi te tij. Shumellojshmeria e ambjenteve ju ofron me teper mundesi zgjedhje duke realizuar permbushjen e deshirave tuaja. Ju ftoj ti vizitojme se bashku!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 5
  • Perreth
   • Banka
   • Ambjente comerciale
   • gjimnaz
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Vend taksish
   • Pamje nga plazhi
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 59.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • Ndricim publik
   • Telefone
 • Menyre Kontakti

 • Detaje per agjensi

  Century 21 Albania (Master)
  Telefone: 0035542250599
  email: info@century21albania.com
 • Zone zhvilluese


  si te na kontaktoni


  Politikat e privatesise