Ju jeni vizitori 4606561

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shiten apartamente te 1+1, 2+1 te Shkembi i Kavajes. Cmimi 550 euro/m2. - Durrës
 • 10846923_10204681415549307_779699567_n
  • 10846923_10204681415549307_779699567_n%1/10
  • 10841233_10204681409469155_1088936647_n%2/10
  • 10841264_10204681412189223_561394901_n%3/10
  • 10836183_10204681412869240_442948628_n%4/10
  • 5%5/10
  • 10822714_10204681410389178_1255091524_n%6/10
  • 10846636_10204681408589133_125543370_n%7/10
  • 10818691_10204681416429329_1398133732_n%8/10
  • 3%9/10
  • 2%10/10
  1/10
  10846923_10204681415549307_779699567_n
 • Detajet e zhvillimit

   • per shitje 27 500 €
  • Reference: NEW 121
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shkembi I Kavajes
  • zone: - - -
  • status: e re
  • fillimi I ndertimit: - - -
  • Fundi ui ndertimit: 2014-11-07
 • pershkrim per zhvillimin

  Shitet apartamentt 1+1 prane Shkembit te Kavajes me siperfaqe 50m2 dhe 2+1 me siperfaqe 83m2. Pallati eshte i ri i sapondertuar me ashensor. Apartamentet kane pamje nga deti. Cmimi 550 euro/m2 i diskutueshem. Per me shume informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • nr. I kateve 7
  • Perreth
   • Market
   • Plazh
   • Transport publik
   • Supermarkete
   • Pamje nga plazhi
   • Pamje nga deti
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 50.00 m²
  • Infrastrukture
   • parkim hapur 10
   • tarrace
 • Menyre Kontakti

 • Te dhena per agjentin

  Erin Reka
  Telefone: 0682038875
  email: erin.reka@c21.al / erin.reka@c21.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Albania (Master)
  Telefone: 0035542250599
  email: info@century21albania.com
 • Zone zhvilluese


  si te na kontaktoni


  Politikat e privatesise