Ju jeni vizitori 4697326

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vila dhe Apartamente per shitje tek Gjiri i Lalezit, Perla Resort prane Gjirit i Lalezit - Durrës
 • DSC08060a
  • DSC08060a%1/13
  • DSC08063a%2/13
  • HYRJA PERLA%3/13
  • DSC08094a%4/13
  • DSC08210a%5/13
  • DSC08218a%6/13
  • DSC08233a%7/13
  • DSC08238a%8/13
  • DSC08258a%9/13
  • DSC08307a%10/13
  • DSC08331a%11/13
  • DSC08339a%12/13
  • DSC08319a%13/13
  1/13
  DSC08060a
 • Detajet e zhvillimit

   • per shitje 850 €
  • Reference: INFI 292
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Gjiri I Lalzit
  • zone: - - -
  • Adresa: Gjiri i Lalezit
  • status: e re
  • fillimi I ndertimit: - - -
  • Fundi ui ndertimit: - - -
 • pershkrim per zhvillimin

  Perla Resort eshte kompleks turistik qe ndodhet buzedetit, ne vijen e pare te detit adriatik, tek Gjiri i Lalezit. Pozicioni gjeografik eshte nga me te miret ne te gjithe detin Adriatik, me nje distance prej 40 min nga Tirana dhe 30 minuta nga Aeroporti i Rinasit. Perla Resort eshte nje residence moderne me nje game te gjere sherbimesh dhe infrastrukture. Te gjitha keto e bejne Perla Resort nje vend ideal per te jetuar buzedeti. Resorti ofron sherbime si Supermarket, bar-restorant, pishine, ambiente te gjelberta, parkim, mirembajtje, sigurim 24 ore, kend lojrash per femije, fush sportive.

  Vilat jane te perfunduara dhe te gatshme per tu banuar per kete sezon veror. Cdo vile eshte ne forme dupleksi e kompozuar me 3 dhoma gjumi, dy banjo, sallon, nje ambient gatimi dhe nje verande. Cdo vile ka nje hapsire te gjelbert te perfshire ne prone.

  Nje mundesi shume e mire per te shijuar fundjavat buzedeti me gjithe familjen tuaj. Na kontaktoni per informacione shtese ose per nje vizite prane prones.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Korridor 2
   • Dhoma e ngrenjes 1
   • Kuzhina 1
   • Dhoma ndenje 1
   • nr. I kateve 2
  • Perreth
   • Kendi I lojerave per femije
   • rezidence e rrethuar
   • zona jeshile
   • Market
   • Plazh
   • Supermarkete
   • Pishine
   • Pamje nga plazhi
   • Pamje nga kopeshti
   • Pamje nga deti
  • Security
   • Qark I mbyllur
   • Mbikqyrje
   • e siguruar 24 ore
   • Video vezhgimi
  • Siperfaqet
   • planimetria 160.00 m²
   • Zone toke 100.00 m²
   • Zone interneti 160.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Menyre Kontakti

 • Te dhena per agjentin

  Besard Rusi
  Telefone: 00355692029323
  email: besard.rusi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Zone zhvilluese


  si te na kontaktoni


  Politikat e privatesise