Ju jeni vizitori 4628760

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje 2+1 - Tirana
 • 1
  • 1%1/2
  • 2%2/2
  1/2
  1
 • Detajet e zhvillimit

   • per shitje 81 260 €
  • Reference: Ring 11
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Tirana e Re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Haxhi Kika
  • status: Ne projekt
  • fillimi I ndertimit: - - -
  • Fundi ui ndertimit: - - -
 • pershkrim per zhvillimin

  Shitet apartament 2+1 ne nje prej komplekseve me te preferuara te Tiranes,Niku Konstruksion,prane kompleksit Kika .Organizimi i brendshem : 2 dhoma gjumi,1 tualet,1 dhome ndenje perfshire kuzhinen dhe verande.Kati i peste banim.Orjentimi Jug-Perendim.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 95.60 m²
   • Zone interneti 84.90 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Menyre Kontakti

 • Te dhena per agjentin

  Betim Bega
  Telefone: 00355694050070
  email: betim.bega@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Albania (Master)
  Telefone: 0035542250599
  email: info@century21albania.com
 • Zone zhvilluese


  si te na kontaktoni


  Politikat e privatesise