Ju jeni vizitori 4588349

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartamente per shitje 2+1 dhe 1+1 tek Unaza e Re - Tirana
 • fletepalosje (1)-page-001
  • fletepalosje (1)-page-001%1/1
  1/1
  fletepalosje (1)-page-001
 • Detajet e zhvillimit

  • Reference: avenue 105
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Teodor Keko",Unaza e Re
  • status: e re
  • fillimi I ndertimit: - - -
  • Fundi ui ndertimit: - - -
 • pershkrim per zhvillimin

  Apartamente moderne dhe shume komod ne shitje.Apartamentet ndodhen ne nje nder komplekset e banimit me te mira ne zonen e Unazes se Re.Aparatamentet jane me hipoteke dhe organizimi i brendshem i tyre eshte 2+1 dhe 1+1. Cmimet varjojne nga 570 deri 700 euro m2 .Kushdo qe deshiron te vizitoje kete kompleks mund te na telefonoje.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
 • Menyre Kontakti

 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Albania (Master)
  Telefone: 0035542250599
  email: info@century21albania.com
 • Zone zhvilluese