Ju jeni vizitori 4615569

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » APARTAMENTE DHE VILA PER SHITJE-GJIRI I LALZIT - Durrës
 • vila-b27b27-00
  • vila-b27b27-00%1/12
  • vila-cc27-1111%2/12
  • vila-me-det%3/12
  • vila-d-00%4/12
  • vila-a%5/12
  • vila-b_2%6/12
  • vila-c27_2%7/12
  • pallati-a%8/12
  • pallati-b%9/12
  • pallati-c%10/12
  • pallati-d%11/12
  • pallati-e%12/12
  1/12
  vila-b27b27-00
 • Detajet e zhvillimit

   • per shitje 950 €
  • Reference: avenue 200
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Gjiri I Lalzit
  • zone: - - -
  • Adresa: GJIRI I LALZIT, DURRES
  • status: nen ndertim
  • fillimi I ndertimit: - - -
  • Fundi ui ndertimit: - - -
 • pershkrim per zhvillimin

  Apartamente dhe Vila per Shitje ne Gjirin e Lalzit, Durres.

  Ky projekt me nje siperfaqe totale ndertimi prej 23 174 m² ofron nje nderthurje te arkitektures dhe natyres bregdetare.

  Ndertimet qe pefshihen ne te jane vila 2 kateshe dhe godina shumefamiljare ne nivelin e 3 kateve.

  Gjithcka mund ta gjeni ketu duke filluar qe nga estetika urbane dhe arkitektonike,funksionaliteti i brendshem dhe relaksi total qe te ofron deti dhe ajri i paster.

  Kompleksi perbehet nga 70 vila dhe nga 140 apartamente. Te gjitha vilat kane pamje nga deti dhe te gjitha te ofrojne hapesiren private aq shume te deshiruar.

  Siperfaqet e ndertimit te 5 tipeve te vilave variojne nga 170.8 m² deri ne 181.4 m² , ndersa siperfaqet e parcelave variojne nga 450-590 m². Cmimet e vilave fillojne nga 1100 euro/m² deri ne 1300 euro/m²

  Apartamentet jane te llojeve : duplex , apartamente 1+1 dhe 2+1. Siperfaqet e tyre variojne nga 60 deri ne 160 m². Cmimet e apartamenteve fillojne nga 950 deri ne 1050 euro/m².

  Nxitoni te prenotoni pasi shitjet kane filluar. Mos e humbisni mundesine per e qene pjese e nje kompleksi kaq komod dhe relaksues.

 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • nr. I kateve 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
   • Pamje nga plazhi
  • Siperfaqet
   • planimetria 160.00 m²
   • Zone interneti 60.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Menyre Kontakti

 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Albania (Master)
  Telefone: 0035542250599
  email: info@century21albania.com
 • Zone zhvilluese


  si te na kontaktoni


  Politikat e privatesise