Ju jeni vizitori 4136217

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Bllok Ndertesash, prane 21 Dhjetorit. - Tirana
 • 1
  • 1%1/15
  • 2%2/15
  • 3%3/15
  • 4%4/15
  • 2(55)%5/15
  • 1(55)%6/15
  • 3%7/15
  • 2(75)%8/15
  • 2(67)%9/15
  • 2(90)%10/15
  • 2(98)%11/15
  • 2(11)%12/15
  • 2(1)%13/15
  • 2(111)%14/15
  • 2(50)%15/15
  1/15
  1
 • Detajet e zhvillimit

   • per shitje 870 €
  • Reference: avenue 205
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane 21-Dhjetorit, Rr."Nder Mjeda", Tirane
  • status: nen ndertim
  • fillimi I ndertimit: - - -
  • Fundi ui ndertimit: - - -
 • pershkrim per zhvillimin

  Residence ne Ndertim ne Zonen e 21-Dhjetorit - Kane filluar shitjet!

  Apartamente 1+1 dhe 2+1 ne Rrugen 'Ndre Mjeda' prane Zones se 21 Dhjetorit. - Kulla Nr.1

  Shija e hollë e projektimit të Rezidencës, e krijuar nga studio dhe arkitektë Italianë sjell këtë projekt të veçantë, duke bërë një hap përtej asaj që shohim në tregun vendas. Rezidenca ofron një mënyre jetese të veçantë dhe moderrne në të njëjtën kohë. Cilësi e lartë ndërtimi, jo vetëm brenda apartamentit, por edhe në fasadë me dekore unike. Stili i ndërtimit është projektuar me dritare në dimensione të mëdha që të lejojnë pamje panoramike të rrethinës dhe i japin ndriçim natyral ambienteve të brendëshme. Element i veçantë i godinës janë BOW-WINDOWS-et, të cilat sjellin veçanti në fasadë . Investim i sigurte per te ardhmen tuaj!

  Ndertuesi eshe nje nga Kompanite LIDER ne fushen e Ndertimit.
  Objekti eshte ne fazen e karabinase dhe perfundon ne Djetor 2017.
  Pagese mund te behet me keste:
  40-45 % me nenshkrimin e kontrates
  30 % pas karabinase;
  25 % me rifiniturat;
  5 % me celesat ne dore.

  Me perfundimin e Rezidences, behet kolaudimi dhe Hipoteka del 18 muaj pas perfundimit.

  Cmimet variojne nga 850-890 Euro/M2.

  Ndertuesi mund te ofroje Financim deri ne 70% te Vleres pa qene e nevojshme te kete Hipoteke. Mjafton te keni 30 % te vleres totale te apartamentit dhe pjesen tjeter jua mundeson kompania, pa qene e nevojshme te lini nje kolateral (Hipeteke shtepi apo dyqani). Kushti i vetem te keni te ardhura te mjaftueshme per te mbuluar kestin mujor qe ju cakton banka.

  Per te interesuarit, mos hezitoni te na kontaktoni per me shume informacion!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Menyre Kontakti

 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Albania (Master)
  Telefone: 0035542250599
  email: info@century21albania.com
 • Zone zhvilluese