Ju jeni vizitori 4692617

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet dyqan 120 m2 ne Rrugen e 5-te. - Sarandë
 • 20160902_102228
  • 20160902_102228%1/3
  • 20160902_102834 (1)%2/3
  • 20160902_102248%3/3
  1/3
  20160902_102228
 • Detajet e zhvillimit

   • per shitje 100 000 €
  • Reference: PORTO 311
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e 5-te.
  • status: i/e perdorur
  • fillimi I ndertimit: - - -
  • Fundi ui ndertimit: - - -
 • pershkrim per zhvillimin

  Shitet dyqan 120 m2 ne Rrugen e 5-te.Dyqani eshte i pajisur me certifikate hipotekore.Eshte i pozicionuar ne nje pallat te ri dhe me pamje ballore nga deti.Perpara ka mjaft pamje.Mund te perdoret per shume opsione,ka nje strukture me 2 kate.Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • nr. I kateve 2
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone toke 0.00 m2
   • Zone interneti 120.00 m²
 • Menyre Kontakti

 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Zone zhvilluese