Ju jeni vizitori 4638551

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet Bar- Cafe me qera. - Sarandë
 • image-0-02-05-588fc01c2164f3306f7dbd293e798c9ae59a24b17d43e4ed2fedeb21680812e4-V
  • image-0-02-05-588fc01c2164f3306f7dbd293e798c9ae59a24b17d43e4ed2fedeb21680812e4-V%1/11
  • image-0-02-05-5a7805755dfc9d30381463564c86cbf8d4ad544f8e51818a96690ae0348a805e-V%2/11
  • image-0-02-05-7e751b0be5372fe6cdc8dae242e788cb4c28a3076c81611e1a5546ca82fd3a2e-V%3/11
  • image-0-02-05-9bd04eef5c7c5ad6e18150203f2262ae73965cbf8a708476b28e1f7c60e28347-V%4/11
  • image-0-02-05-bebcb9841c46e73c11ef8eca77ce2da4343a914ad61c206d2a0091606abb4e43-V%5/11
  • image-0-02-05-42831c788eaa5a1cbbb426ab15c389bbc213826ff3c07183e6b7c4f3c518b5d9-V%6/11
  • image-0-02-05-f42ede943f44fe39c0b81539d58063a65ae9f60a4b2f587a04dc443d6ece0c5b-V%7/11
  • image-0-02-05-5612f1df720890fb4354fc15cb1cc199e62ea00a79efc6436c3ea7e110cecea9-V%8/11
  • image-0-02-05-423a9e2d36775f3a38e0aec6b3f6eba46776eb0cdfd2dd50aaa0ecd64e1c4d5b-V%9/11
  • image-0-02-05-0ff42ddd5feb946bf9177214c178b97f6fdab02d25f1e82fbcf3519f4b9d001a-V%10/11
  • image-0-02-05-31eb9ea401957b342803b9dcab2793281ef373512952b06ebe550fa152cb42b8-V%11/11
  1/11
  image-0-02-05-588fc01c2164f3306f7dbd293e798c9ae59a24b17d43e4ed2fedeb21680812e4-V
 • Detajet e zhvillimit

   • Per qira  800 €
  • Reference: PORTO 315
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Butrinti,Prane Kompleksit "Santa Quaranta"
  • status: i/e perdorur
  • fillimi I ndertimit: - - -
  • Fundi ui ndertimit: - - -
 • pershkrim per zhvillimin

  Jepel Bar Cafe me qera ne zonen turistike te qytetit.Lokali eshte i pajisur me the gjitha pajisjet dhe makinerite e nevojsheme.Ka nje siperfaqe te brendshme prej 150 m2+ verande dhe ambjent tjeter rreth 80 m2 .Eshte nje lokal i ri dhe eshte ne gjendje mjaft te mire,nuk nevojitet asgje.Ne pjesen e pasme ka edhe nje ambient rreth 50 m2 e cila mund te sherbeje edhe si kuzhine.Cmimi i qerase mujore eshte 800 euro.Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • nr. I kateve 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 230.00 m²
   • Zone toke 80.00 m²
   • Zone interneti 150.00 m²
 • Menyre Kontakti

 • Te dhena per agjentin

  Bledar Mullai
  Telefone: +355694050089
  email: bledar.mullai@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Zone zhvilluese