Ju jeni vizitori 4640316

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 + Verandë
 • IMG_0005
  Full Screen
  • IMG_0005%1/4
  • IMG_0022%2/4
  • IMG_20151013_124907%3/4
  • IMG_20151013_124243%4/4
  1/4
  IMG_0005
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 4
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Fresku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 107 m²
  • Mbulim zone: 107 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • per shitje 53 000 €
 • Detajet e prones

  Në krah të Restorant Freskut në fillim të rrugës shitet apartament 2+1 në kushte shumë të mira. Pallati ku ndodhet prona është me strukture me roje dhe sistem sigurie. Apartamenti ka orientim nga Jug-Perëndimi. Prona përbehet nga një apartament 107 metra katror. Apartamenti përbëhet nga një dhomë ndenjieje, një ambjent gatimi disi i veçuar, dy dhoma gjumi, dy tualete, një verandë dhe një ballkon.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 107.00 m²
   • Zone interneti 107.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 3
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gjergji Thanasi
  Telefone: +355699203067
  email: gjergji.thanasi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %