Ju jeni vizitori 4692615

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Garsoniere, për Ambjente Biznesi, Ali Dem
 • 11311031_1136772503004896_1936144530_n
  Full Screen
  • 11311031_1136772503004896_1936144530_n%1/5
  • 11329693_1136772489671564_505730851_n%2/5
  • 11304054_1136772583004888_2084505122_n%3/5
  • 11258632_1136772529671560_354866118_n%4/5
  • 11272210_1136772493004897_1671678742_n%5/5
  1/5
  11311031_1136772503004896_1936144530_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 2
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Ali Demi
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 41 m²
   • per shitje 65 000 €
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Shitet Garsionere, në një zonë shumë të mirë të Tiranës, pranë shkollës '1 Maji', në rrugën: 'Ali Demi'. Ambjent shumë i përshtatshëm për biznes, si dyqane; klinikë dentare; zyrë. Ambjenti ekzistues është në formën e apartamentit dhe ndodhet në katin e 1 të pallatit dhe është mjaft efektiv për t'u përdorur për biznes. Jepet dhe me qira: 300 euro i diskutueshëm
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 41.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %