Ju jeni vizitori 4213182

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 me qera te st.Dinamo
 • 12170611_528302947320602_1368098893_n
  Full Screen
  • 12170611_528302947320602_1368098893_n%1/5
  • 12170229_528302920653938_1601595214_n%2/5
  • 12182173_528302917320605_1161466991_n%3/5
  • 12180037_528302923987271_1915841093_n%4/5
  • 12071635_528302937320603_370249323_n%5/5
  1/5
  12170611_528302947320602_1368098893_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 15
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stadiumi Dinamo
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 116 m²
   • per shitje 141 000 €
   • Per qira  550 €
 • Detajet e prones

  Super mundesi! Ofrohet per te interesuarit apartament te stadiumi Dinamo qe organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenjeje dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet ne nje nga vendet me te spikatura dhe te bukura te Tiranes. Ju jepet mundesia qe te aksesoni shume lehte ne te gjitha sherbimet qe ju serviren ne kryeqytet. Mundesi qe nuk duhet humbur.. Per nje vizite na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 116.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enela Bregu
  Telefone: 00355699869958
  email: enela.bregu@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %