Ju jeni vizitori 4582001

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 , në Komunën e Parisit
 • 12986843_10208775590884189_1346415270_o
  Full Screen
  • 12986843_10208775590884189_1346415270_o%1/12
  • 12970541_10208775591044193_1378377006_o%2/12
  • 12970512_10208775590604182_1087307380_o%3/12
  • 12970188_10208775591204197_1811714080_o%4/12
  • 12953228_10208775591404202_1489813874_o%5/12
  • 12970714_10208775590484179_1636995415_o%6/12
  • 12980856_10208775590084169_2127518032_o%7/12
  • 12953169_10208775589684159_2033400734_o%8/12
  • 12948413_10208775589244148_1303875253_o%9/12
  • 12959539_10208775590324175_1492558243_o%10/12
  • 12966509_10208775591804212_1769167135_n%11/12
  • 11651050_1491824797775493_771183782_n%12/12
  1/12
  12986843_10208775590884189_1346415270_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 4
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 134 m²
  • Mbulim zone: 150 m²
   • per shitje 148 500 €
 • Detajet e prones

  Shitet Apartament shumë modern dhe luksoz tek Kompleksi Kika. Apartament ka një sipërfaqe të madhe prej 134m2 i organizuar në: Dhome Ndenje+Kuzhine= 45.5 m2; Dhome Gjumi 1 = 24.7 m2; Dhome Gjumi 2 = 18.1 m2; Banjo 1 = 9.2 m2; Banjo 2 = 5.3 m2; Korridor i brendshëm = 10.2 m2; Ballkon = 10; Korridor i jashtëm = 12 m2 Apartamenti është i ndriçuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës, ka sistem ngrohje me kaldaje gazi, ka kondicioner në çdo dhomë, salloni i ndenjes është rreth 30% me fasadë xhami dhe ofron një pamje panoramike, dhomat dhe banjot janë të gjitha me dritare. Pallati është me punime shumë cilësore, sepse është kompleks rezidencial dhe ruhet me roje, ka 2 ashensorë, ujë dhe drita 24 ore. Eshtë një nder apartamentet më të mira në Tiranë. Ju ftojmë ta vizitoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zona e nates 24.70 m2
   • Zona e nates 18.10 m2
   • interier I dhomes 10.20 m2
   • Zona tualetit 9.20 m2
   • Zona tualetit 5.30 m2
   • Hapesira e dhomes se ndenjes 45.50 m2
   • planimetria 150.00 m²
   • Zone interneti 134.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %