Ju jeni vizitori 4654004

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me Qira Apartamenti 3+1, tek 9-katëshet
 • 11304451_1153353738013439_1583681429_n
  Full Screen
  • 11304451_1153353738013439_1583681429_n%1/12
  • 11418230_1153353788013434_933881213_n%2/12
  • 11350072_1153353764680103_210947010_n%3/12
  • 11289884_1153353524680127_94009391_n%4/12
  • 11311860_1153353531346793_591778576_n%5/12
  • 11349834_1153353731346773_730194989_n%6/12
  • 11301485_1153353668013446_191816927_n%7/12
  • 11541107_1153353681346778_526396478_n%8/12
  • 11328791_1153353704680109_1623737838_n%9/12
  • 11352514_1153353798013433_700730206_n%10/12
  • 11421653_1153353751346771_988274494_n%11/12
  • 11418565_1153353631346783_686064791_n%12/12
  1/12
  11304451_1153353738013439_1583681429_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 5
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 9 kateshet
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 156 m²
  • Mbulim zone: 166 m²
   • Per qira  690 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament 3+1 me arredim modern, në një zonë shumë të aksesueshme të Tiranës. Apartamenti është me një sipërfaqje të madhe 156 m2 dhe është i organizuar në 3 dhoma gjumi, dhe një dhomë ndenje + kuzhinë e veçuar, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e 16 të një pallati të ri dhe me punime shumë cilësore, me 2 ashensorë dhe ofron një pamje të shkëlqyer të Tiranës. Për më shumë informacione ju ftojmë ta vizitoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • zona jeshile
  • Siperfaqet
   • planimetria 166.00 m²
   • Zone interneti 156.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta