Ju jeni vizitori 4692546

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me Qera Apartament 4+1, Super luksoz në Bllok
 • 11693129_1166786743336805_2104584573_n
  Full Screen
  • 11693129_1166786743336805_2104584573_n%1/27
  • 11655585_1166786200003526_1764649971_n%2/27
  • 11720070_1166786103336869_2135765108_n%3/27
  • 11714552_1166786010003545_458414326_n%4/27
  • 11418190_1166786143336865_51089733_n%5/27
  • 11719949_1166785980003548_1326390837_n%6/27
  • 11668092_1166786686670144_1416888425_n%7/27
  • 11350333_1166786713336808_639801507_n%8/27
  • 11720000_1166786036670209_1841066262_n%9/27
  • 11720629_1166786723336807_644183801_n%10/27
  • 11720457_1166786113336868_1965771754_n%11/27
  • 11667965_1166786216670191_1077611906_n%12/27
  • 11713395_1166786576670155_843823207_n%13/27
  • 11694194_1166786550003491_1932270524_n%14/27
  • 11694079_1166786636670149_1991950931_n%15/27
  • 11721121_1166786630003483_1240645003_n%16/27
  • 11717107_1166786430003503_1596215507_n%17/27
  • 11713619_1166786370003509_670084857_n%18/27
  • 11667970_1166786403336839_1789290015_n%19/27
  • 11722022_1166786346670178_1621967762_n%20/27
  • 11124503_1166786266670186_739941992_n%21/27
  • 11714405_1166786600003486_781987693_n%22/27
  • 11717117_1166786613336818_1131450213_n%23/27
  • 11692991_1166786490003497_1290513028_n%24/27
  • 11717189_1166786466670166_804800217_n%25/27
  • 11696821_1166786316670181_1131524864_n%26/27
  • 11713539_1166786666670146_122860978_n%27/27
  1/27
  11693129_1166786743336805_2104584573_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 6
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 400 m²
  • Mbulim zone: 400 m²
   • Per qira  3 200 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera apartament ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, Bllok prane Hotel Grand. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 400 m2, i organizuar ne 4 dhoma gjumi, 3 tualete, 3 ballkone, kuzhine e veçuar, dhome e madhe ndenje me nje oxhak mermeri funksional per ditet e ftohte te dimrit. Mobilimi eshte super cilesor dhe luksoz, italian te firmes FENDI. Apartamenti eshte i shtruar i gjithi me parket druri, dyer dhe dritare duralumini me dopjo xham, me termoizolim, sistem qendror ngrohje-ftohje; gipse, ndriçim i veçante dhe i bukur per syrin 'shandan kristal'. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati me 2 ashensor, me sistem sigurie, dhe parkim nentokesor, dhe ka 3 veranda qe rrethojne komplet apartamentit duke ofruar dhe nje pamje panoramike te Tiranes. Per nje vizite ne prone ju ftojme te na kontaktoni. Jepet kryesisht për të huaj.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 400.00 m²
   • Zone interneti 400.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta