Ju jeni vizitori 4614564

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartamente 3+1 per Shitje tek Gjiri i Lalezit, prane Perla Resort
 • DSC08060aa
  Full Screen
  • DSC08060aa%1/5
  • HYRJA PERLA%2/5
  • Perla Dhoma e gjumit T1%3/5
  • B_23_3%4/5
  • B_23_2%5/5
  1/5
  DSC08060aa
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 21
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: nen ndertim
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Gjiri I Lalzit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 90,50 m²
  • Mbulim zone: 101,10 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • per shitje 99 900 €
 • Detajet e prones

  Ju tashme keni mundesine per te pasur nje apartmanet te mrekullueshem buze detit, ne katin e fundit te nje nderteses. 3 dhoma gjumi, 2 banjo, nje sallon dhe nje verande shume te madhe, me pamje te mrekullueshme. Apartamenti ndodhet mbrenda nje rezidence moderne ne Gjirin e Lalezit.
  Perla Resort eshte kompleks turistik qe ndodhet buzedetit, ne vijen e pare te detit adriatik, tek Gjiri i Lalezit. Pozicioni gjeografik eshte nga me te miret ne te gjithe detin Adriatik, me nje distance prej 40 min nga Tirana dhe 30 minuta nga Aeroporti i Rinasit. Perla Resort eshte nje residence moderne me nje game te gjere sherbimesh dhe infrastrukture. Te gjitha keto e bejne Perla Resort nje vend ideal per te jetuar buzedeti. Resorti ofron sherbime si Supermarket, bar-restorant, pishine, ambiente te gjelberta, parkim, mirembajtje, sigurim 24 ore, kend lojrash per femije, fush sportive.

  Ju ftojme te na kontaktoni per me shume informacion ose per nje vizite prane prones.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
   • ballkone 1
  • Perreth
   • Aeroport
   • Plazh
   • Kendi I lojerave per femije
   • rezidence e rrethuar
   • Prone rurale
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Market
   • farmaci
   • Transport publik
   • qender tregtare
   • Supermarkete
   • Pishine
   • Pamje nga plazhi
   • Pamje nga kopeshti
   • Pamje nga deti
  • Security
   • Qark I mbyllur
   • Mbikqyrje
   • e siguruar 24 ore
   • Video vezhgimi
  • Ekip
   • izolim akustic
   • Ajer I kondicionuar
   • Alarm
   • Dere e blinduar
   • Vaske 1
   • Ngrohje qendrore
  • Siperfaqet
   • planimetria 101.10 m²
   • Zone interneti 90.50 m²
   • Hapesira e dhomes se ndenjes 49.70 m2
   • zone tarrace 49.70 m²
  • sherbimet
   • Sherbimi I pastrimit E perditshme
   • elektricitet
   • gaz
   • Akses interneti
  • Infrastrukture
   • Akses I kufizuar
   • Dhome argetimi
   • Garazhd 1
   • kopesht
   • parkim hapur
   • kend lojerash
   • pishine e perbashket exterier
   • fushe sporti
   • fushe tenisi
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Besard Rusi
  Telefone: 00355692029323
  email: besard.rusi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %