Ju jeni vizitori 4694168

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Truall per shitje 433 m2 ne Plazh
 • DSC00269.JPG
  Full Screen
  • DSC00269.JPG%1/5
  • DSC00272.JPG%2/5
  • DSC00274.JPG%3/5
  • DSC00273.JPG%4/5
  • DSC00275.JPG%5/5
  1/5
  DSC00269.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 6
  • Tipi i prones: Truall ndertimi
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Plazhi hekurrudha
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 433 m²
  • Zone toke: 433 m²
   • per shitje 57 150 €
 • Detajet e prones

  Shitet truall me siperfaqe 433.20 m2 ne zonen e plazhit.I kufizuar me mur rrethues.Trualli eshte i pajisur me certifikate pronesie dhe i pershtatshem per ndertim.Cmimi i trualli eshte i negociueshem.Ju ftoj ta vizitojme se bashku kete prone!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Ambjente comerciale
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
  • vend
   • Te drejta per pronen ose te drejtat e tokes per te ndertuar Asfalt
   • orientimi I prones perendim
   • Tipi I tokes lart
   • orientimi I paneleve diellore ne toke Gjithe diten
  • Siperfaqet
   • Zone toke 433.00 m²
   • Zone interneti 433.00 m²
  • sherbimet
   • Kulluese
   • Ndricim publik
   • uje
  • Infrastrukture
   • Rrjet/gardh
   • mur
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %