Ju jeni vizitori 4677997

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet lokali me siperfaqe 140 m2 ne Vollga.
 • DSCN1185
  Full Screen
  • DSCN1185%1/14
  • DSCN1187%2/14
  • DSCN1184%3/14
  • DSCN1186%4/14
  • DSCN1188%5/14
  • DSCN1190%6/14
  • DSCN1189%7/14
  • DSCN1193%8/14
  • DSCN1192%9/14
  • DSCN1195%10/14
  • DSCN1198%11/14
  • DSCN1196%12/14
  • DSCN1200%13/14
  • DSCN1201%14/14
  1/14
  DSCN1185
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 7
  • Tipi i prones: Bar/restorant
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shetitorja Taulantia
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 140 m²
  • Mbulim zone: 140 m²
   • per shitje 400 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet lokali me siperfaqe 140 m2 ambjent i brendshem dhe 100 m2 verande.
  Lokali eshte i mobiluar ne gjendje pune dhe shitet i kompletuar.
  Lokali ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuar te qytetit ne vollga ne buze te rruges kryesore.
  Per me teper informacion ju ftoj ta vizitojme se bashku.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Kuzhina 1
   • nr. I kateve 1
   • Porofoli i pronave 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Market
   • Transport publik
   • Supermarkete
   • Pamje nga plazhi
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • Ushqim zgare
   • furnizime
   • Mikrovale
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
  • Qellimi
   • comerciale
  • Siperfaqet
   • planimetria 140.00 m²
   • Zone interneti 140.00 m²
  • sherbimet
   • sherbim kopshtarie
   • Ndricim publik
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %