Ju jeni vizitori 4694079

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient komercial per shitje ne Shkozet.
 • 00000
  Full Screen
  • 00000%1/7
  • 0000%2/7
  • 000%3/7
  • 00%4/7
  • 0%5/7
  • 1%6/7
  • 11349092_10206200193597809_781789198_n%7/7
  1/7
  00000
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 16
  • Tipi i prones: depo
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shkozeti
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 2.400 m²
  • Mbulim zone: 3.400 m²
  • Zone toke: 1.000 m²
   • per shitje Cmimet
 • Detajet e prones

  Shitet ambient komercial prane rrethrrotullimit ne Shkozet, Durres. Shitet trualli me siperfaqe 2000 m2, ne te cilin kemi siperfaqe ndertimi rreth 2400m2 ne total, dhe pjese trualli te mbetur rreth 1040m2. Zona e ndertuar perbehet nga 3 ndertesa sherbimi e funksionale. Ndertesa e pare ka 2 kate me siperfaqe 620m2 per kat qe eshte ambient magazine, dy zyra e tualet.Ne katin e trete eshte nje apartament 245m2 i kompletuar. Ndertesa e dyte perbehet nga 200m2 magazine e ambiente sherbimi kati i pare, si edhe 250m2 ambiente kati i dyte dhe i trete secili. Ndertesa e trete eshte me siperfaqe ndertimi 95m2 kati i pare qe perbehet nga dy dyqane rreth 45 m2 secili, dhe kati i dyte zyra te mobiluara me siperfaqe 95m2. Ky objekt eshte i pajisur me certifikate pronesie dhe eshte vetem 20m larg nga rruga kryesore, e 500m nga porti i Durresit. Gjithashtu ka kabine elektrike me vete 20000 kwh si edhe uji te pijshem nga tubacioni kryesor. Per me shume detaje jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Zyra administrative
   • nr. I kateve 3
  • Perreth
   • autostrade
   • Transport publik
  • Security
   • Qark I mbyllur
  • Siperfaqet
   • planimetria 3400.00 m²
   • Zone toke 1000.00 m²
   • Zone interneti 2400.00 m²
  • Infrastrukture
   • Parking I brendshem 8
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erin Reka
  Telefone: 0682038875
  email: erin.reka@c21.al / erin.reka@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %