Ju jeni vizitori 4588322

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet/Jepet me qira apartament 2+1 tek Blv 'Barjam Curri'
 • 11741755_1171254016223411_326688153_n
  Full Screen
  • 11741755_1171254016223411_326688153_n%1/12
  • 11713491_1171253916223421_1488293385_n (1)%2/12
  • 11717010_1171253986223414_5651397_n%3/12
  • 11741755_1171253976223415_1571230154_n%4/12
  • 11720610_1171253942890085_1528764863_n%5/12
  • 11741687_1171253936223419_895644241_n%6/12
  • 11717246_1171253952890084_1759312454_n%7/12
  • 11721386_1171253996223413_1088777324_n%8/12
  • 11736933_1171253959556750_1533787073_n%9/12
  • 11713642_1171253932890086_926320256_n%10/12
  • 11720004_1171253969556749_1520504911_n%11/12
  • 11741829_1171253926223420_1242624108_n%12/12
  1/12
  11741755_1171254016223411_326688153_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 25
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 120 m²
  • Mbulim zone: 130 m²
   • per shitje 200 000 €
   • Per qira  700 €
 • Detajet e prones

  Shitet/Jepet me Qira zyrë, Blv. 'Bajram Curri', Pallatet Agimi, në rrugë kryesore, sipër bar-kafe 'Roma'. Zyra është e kompletuar me mobilim komod dhe shumë funksional. Në gjendje shumë të mirë, e rikonstruktuar dhe me punime shumë cilësore. Ka një sipëfaqe prej 102 m2, me 3 dhoma,holl pritjeje, korridor, 1 tualet, dhe një ballkon rreth 15 m2. Eshtë një ndër zonat më të preferuara dhe të aksesueshme të Tiranës. Ju ftojmë të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
   • Kushte Shkelqyer
  • Siperfaqet
   • planimetria 130.00 m²
   • Zone interneti 120.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %