Ju jeni vizitori 4636864

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apratament 2+1 prane Gjykates Durres
 • 10960405_10204284068876305_5138045126708312867_o
  Full Screen
  • 10960405_10204284068876305_5138045126708312867_o%1/6
  • 1801303_10204284083236664_9070865906260712303_o%2/6
  • 10924612_10204284064796203_2825577285061988356_o%3/6
  • 10382235_10204284066436244_6597560310457715461_o%4/6
  • 1908176_10204284065436219_4141625552623952132_n%5/6
  • 10947308_10204284085076710_4081088368519013400_n%6/6
  1/6
  10960405_10204284068876305_5138045126708312867_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 28
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Muzeu I Deshmoreve
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 83 m²
   • per shitje 52 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 83 m2 me dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.Apartamenti ndodhet te nje nga zonat me te mira te Durresit prane Gjykates dhe me nje cmim te leverdisshem.Eshte e pajisur me certifikate pronesie.Nqs jeni te interesuar ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 2
   • Korridor 1
   • Kuzhina 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Banka
   • Qendra e qytetit
   • Ambjente comerciale
   • gjimnaz
   • zone historike
   • Market
   • farmaci
   • Librari publike
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • Supermarkete
   • Pamje nga qyteti
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • Mbulesa
   • frigorifer
   • sobe
   • dush 2
   • lavatrice
   • boljer uji
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 83.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • gaz
   • Ndricim publik
   • Telefone
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %