Ju jeni vizitori 4695480

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shiten 3 Ambjente Komerciale, tek Xhamlliku
 • 11944468_1198420293506783_477092676_n
  Full Screen
  • 11944468_1198420293506783_477092676_n%1/6
  • 11920457_1198420230173456_710191238_n%2/6
  • 11911504_1198420113506801_1430523434_n%3/6
  • 11944541_1198420253506787_685776442_n%4/6
  • 11948297_1198420233506789_1625358865_n%5/6
  • 11949565_1198420106840135_1781062082_n%6/6
  1/6
  11944468_1198420293506783_477092676_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 31
  • Tipi i prones: Hapesire multifunksionale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Hoxha Tahsim
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 190 m²
  • Mbulim zone: 210 m²
   • per shitje 1 650 €
 • Detajet e prones

  Shiten 3 Ambjente Komericiale tek rruga: 'Arkitekt Sinani'. Sipërfaqja totale e ambjenteve është 190 m2 me Certifikatë Pronësie. Ambjenti është i ndarë në 3 pjesë ku një nga hapësirat është 160m2 dhe 2 të tjrat nga 30 m2. Ambjentet mund të shiten për aktivitete të ndryshme biznesi, si: palestër, klinikë, laborator, supermarket etj. Ndodhet në katin e 1 të një ndërtese të re me akses të menjëhershëm nga rruga kryesore. Cmimi: 1650 euro/m2.
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • planimetria 210.00 m²
   • Zone interneti 190.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %