Ju jeni vizitori 4203914

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » APARTAMENT 2+1 PER SHITJE, FRESK. OKAZION !!
 • DSC_0564.JPG
  Full Screen
  • DSC_0564.JPG%1/7
  • DSC_0567.JPG%2/7
  • DSC_0559.JPG%3/7
  • DSC_0562.JPG%4/7
  • DSC_0563.JPG%5/7
  • DSC_0566.JPG%6/7
  • DSC_0561.JPG%7/7
  1/7
  DSC_0564.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 33
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Fresku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 136 m²
  • Mbulim zone: 136 m²
   • per shitje 52 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet në zonën e Freskut, apartament i organizuar në dy dhoma gjumi , një dhomë ndënjeje, dy tualete dhe një verandë e cila ofron një pamje piktoreske të malit të Dajtit. Orientimi i apartamentit është : Veri-Lindje. Kati i shtatë banim , një ashensor.
  Për më teper informacion ju ftojmë të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 136.00 m²
   • Zone interneti 136.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Hatije Proda
  Telefone: +355672030830
  email: proda.h@c21elite.al / proda.h@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %