Ju jeni vizitori 4692528

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 99 m2 te ish-rajoni i policise
 • selim 1
  Full Screen
  • selim 1%1/7
  • selim 5%2/7
  • selim%3/7
  • selim 3%4/7
  • selim 2%5/7
  • selim 4%6/7
  • selim 6%7/7
  1/7
  selim 1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 33
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Ish Rajoni I Policise
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 99 m²
   • per shitje 55 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 99 m2 te ish-rajoni policise. Apartamenti eshte i strukturuar ne dy dhoma gjumi, nje soxhorno, nje tualet, dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne kat te tete me orjentim jug-lindje. Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 1
   • Kuzhina 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Banka
   • Ambjente comerciale
   • gjimnaz
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Ekip
   • dush 1
   • boljer uji
  • ekstra
   • Dysheme 8
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 99.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • gaz
   • Ndricim publik
   • Telefone
   • uje
  • Infrastrukture
   • parkim hapur 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %