Ju jeni vizitori 4638519

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet lokali me nje siperfaqe 155 m2.
 • 100_9086
  Full Screen
  • 100_9086%1/11
  • 100_9087%2/11
  • 100_9092%3/11
  • 100_9085%4/11
  • 100_9088%5/11
  • 100_9084%6/11
  • 100_9090%7/11
  • 100_9089%8/11
  • 100_9091%9/11
  • 100_9093%10/11
  • 100_9094%11/11
  1/11
  100_9086
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 56
  • Tipi i prones: Bar/restorant
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Plazhi hekurrudha
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 155 m²
  • Mbulim zone: 155 m²
  • Zone toke: 155 m²
   • per shitje 260 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet lokali mne zonen e plazhit me nje siperfaqe 155 m2 i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si: market, muzik live, restorant etj. Lokali ndodhet ne kate te pare me pamje nga rruga dhe eshte i mobiluar. Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Bar 1
   • Tualete 2
   • Hapesire e hapur 1
  • Perreth
   • Banka
   • Qendra e qytetit
   • Ambjente comerciale
   • zona jeshile
   • gjimnaz
   • Market
   • Plazh
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • Porte elektrike
   • frigorifer
   • furnizime
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 155.00 m²
   • planimetria 155.00 m²
   • Zone toke 155.00 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • Nuk pihet duhani
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %