Ju jeni vizitori 4636665

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet dyqan 36 m2
 • 100_8435
  Full Screen
  • 100_8435%1/9
  • 100_8436%2/9
  • 100_8441%3/9
  • 100_8440%4/9
  • 100_8444%5/9
  • 100_8446%6/9
  • 100_8447%7/9
  • 100_8437%8/9
  • 100_8443%9/9
  1/9
  100_8435
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 59
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Plazhi rrota e kuqe
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 36 m²
   • per shitje 64 500 €
 • Detajet e prones

  Shitet dyqan me nje sip. 36 m2 ne zonen e plazhit ,i pershtatshem per aktivitete te ndryshme .Gjithashtu disponohet dhe kati i dyte i dyqanit me te njejten siperfaqe. Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Bar 1
   • Tualete 1
   • nr. I kateve 2
   • Hapesire e hapur 2
  • Perreth
   • Banka
   • Ambjente comerciale
   • zona jeshile
   • gjimnaz
   • Market
   • Plazh
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • Supermarkete
   • Pamje nga plazhi
  • Ekip
   • furnizime
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 36.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • gaz
   • Akses interneti
   • Nuk pihet duhani
   • Ndricim publik
   • Telefone
  • Infrastrukture
   • parkim hapur 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %