Ju jeni vizitori 4688059

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 prane ujesjellesit.
 • DSC00165.JPG
  Full Screen
  • DSC00165.JPG%1/12
  • DSC00156.JPG%2/12
  • DSC00157.JPG%3/12
  • DSC00159.JPG%4/12
  • DSC00158.JPG%5/12
  • DSC00168.JPG%6/12
  • DSC00166.JPG%7/12
  • DSC00167.JPG%8/12
  • DSC00160.JPG%9/12
  • DSC00162.JPG%10/12
  • DSC00163.JPG%11/12
  • DSC00164.JPG%12/12
  1/12
  DSC00165.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 72
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Lulishtja hyrja e Durresit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 112 m²
   • per shitje 59 254 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 prane ujesjellesit. Apartamenti ne strukturen e tij eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi ,1 kuzhine , 2 tualete, 2 ballkone.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 111.6m2 dhe ndodhet ne katin e tete te pallatit.Apartamenti eshte ndertim i ri dhe i pajisur me hipoteke. Per me teper informacin na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 2
   • Tualete 2
   • Korridor 1
   • Kuzhina 1
   • Dhoma ndenje 1
   • nr. I kateve 11
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Market
   • Plazh
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Pamje nga plazhi
   • Pamje nga qyteti
   • Pamje nga deti
  • ekstra
   • Dysheme 8
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 112.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • Akses interneti
   • uje
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %