Ju jeni vizitori 4697270

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Magazine me qira 100 m2
 • 1441367796
  Full Screen
  • 1441367796%1/2
  • 7b9fa21c3097db7b580670eb0f9e16354cd4%2/2
  1/2
  1441367796
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 83
  • Tipi i prones: Industri
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shkozeti
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 100 m²
   • Per qira  214 €
 • Detajet e prones

  Jepet magazine me qira,me siperfaqe 100 m2,ne zonen e Shkozetit.E pershtatshme per aktivitete te ndryshme.Magazina eshte e pajisur dhe me vend parkimi.Cmimi i saj eshte i negociueshem.Ju ftoj ta vizitojme se bashku!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Hapesire e hapur 1
  • Perreth
   • Banka
   • Ambjente comerciale
   • Stacion gazi
   • gjimnaz
   • autostrade
   • Market
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • metro
  • Ekip
   • Porte elektrike
   • furnizime
   • antene parabolike
  • Qellimi
   • Industri
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 100.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • gaz
   • Ndricim publik
   • Telefone
   • uje
  • Infrastrukture
   • parkim hapur 3
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta