Ju jeni vizitori 4589369

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Okazion Shitet apartamenti 80m2
 • 101_0049
  Full Screen
  • 101_0049%1/8
  • 101_0050%2/8
  • 101_0053%3/8
  • 101_0046%4/8
  • 101_0045%5/8
  • 101_0047%6/8
  • 101_0048%7/8
  • 101_0051%8/8
  1/8
  101_0049
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 84
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Stadiumi
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 80 m²
   • per shitje 40 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartamenti ne katin e 6 banim, 80 m2 me orientim nga perendimi. Apartamenti eshte 2 dhoma, 1 kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon te madh. Apartamenti ndodhet ne lagjen 12, dhe cmimi i eshte i diskutueshem.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 2
   • Tualete 1
   • Korridor 1
   • Kuzhina 1
   • Dhoma ndenje 1
   • nr. I kateve 9
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • gjimnaz
   • farmaci
   • Verande
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Pamje nga qyteti
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 80.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %