Ju jeni vizitori 4640434

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet apartamenti me qira 110 m2, i pamobiluar
 • 10961816_10205199638304552_1039994121_n
  Full Screen
  • 10961816_10205199638304552_1039994121_n%1/7
  • 10966700_10205199638504557_738929704_n%2/7
  • 961424_10205199638264551_1195957223_n%3/7
  • 10941676_10205199638784564_1833773854_n%4/7
  • 10961737_10205199638384554_390431567_n%5/7
  • 10957920_10205199638984569_1400336512_n%6/7
  • 10965517_10205199639064571_1741711524_n%7/7
  1/7
  10961816_10205199638304552_1039994121_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 85
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Drejtoria e Policise
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 110 m²
   • Per qira  140 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartamenti me siperfaqe 110 m2, ne katin e 4-et banim, prane drejtorise se policise. Apartamenti ka 2 dhoma gjumi, 1 ambjent ndjenje, 1 kuzhine e cila ka kundrabufe, 1 tualet, dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte me orientim Jug-Perendim, dhe ne gjendje shume te mire.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 1
   • Korridor 1
   • Kuzhina 1
   • Dhoma ndenje 1
   • nr. I kateve 13
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Banka
   • Kendi I lojerave per femije
   • Qendra e qytetit
   • Ambjente comerciale
   • gjimnaz
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • drejtimi I paneleve diellore jug/perendim
   • Supermarkete
   • Pamje nga qyteti
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 110.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta