Ju jeni vizitori 4581878

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira ambejent komercial tek Liqeni i Thate!
 • 12202255_1531031633854809_837153631_n
  Full Screen
  • 12202255_1531031633854809_837153631_n%1/7
  • 12204862_1531031640521475_330228692_n%2/7
  • 12188654_1531031680521471_337235759_n%3/7
  • 12204692_1531031670521472_1285529618_n%4/7
  • 12212198_1531031687188137_570361813_n (1)%5/7
  • 12212198_1531031687188137_570361813_n%6/7
  • 12204852_1531031657188140_254272751_n%7/7
  1/7
  12202255_1531031633854809_837153631_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 324
  • Tipi i prones: Hapesire multifunksionale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I thate
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 91 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • Per qira  600 €
 • Detajet e prones

  Ambjenti ndodhet ne nje kompleks te ri tek Liqeni i thate perballe pishines se re, me pamje nga liqeni. Ambjenti jepet dhe vec dhe bashke me ambjent tjeter me sip. 130m2. Ka mundesi shfrytezimi per qellime te ndryshme, per nje vizite ne prone ju ftojme te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone interneti 91.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta