Ju jeni vizitori 4584507

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile me qera ne Sauk
 • 12178997_10204882566495291_442132018_n
  Full Screen
  • 12178997_10204882566495291_442132018_n%1/12
  • 12179619_10204882566455290_1752342833_n%2/12
  • 12180082_10204882566655295_1060201489_n%3/12
  • 12177939_10204882566575293_1760722038_n%4/12
  • 12182155_10204882566335287_786126290_n%5/12
  • received_10204882566175283%6/12
  • received_10204882566295286%7/12
  • received_10204882566215284%8/12
  • received_10204882566415289%9/12
  • received_10204882566535292%10/12
  • received_10204882566615294%11/12
  • received_10204882566655295%12/12
  1/12
  12178997_10204882566495291_442132018_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 8
  • Dhomat gjumi: 7 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sauk
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 390 m²
  • Mbulim zone: 310 m²
  • Zone toke: 1.900 m²
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Vila ndodhet ne nje prej zonave me te preferuara te Tiranes. Kjo pasi eshte afer Parkut Kombetar dhe mbizoteron ajeri i paster
  dhe qetesia relaksuese. Vila ka nje hapesire te veten afersisht 2000m2 ku larmia e pemeve dhe e palmave i jep nje pamje
  shume te kendshme. Vila eshte e kompletuar dhe ka mundesi parkimi per shume automjete. Vila eshte e perbere :
  Kati i Pare
  Sallon, kuzhine e vecuar , 2 dhoma gjumi , tualet dhe verande
  Kati i Dyte
  Sallon me kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkone
  Papafingo
  Sallon, 2 dhoma gjumi, tualet dhe nje depo
  Vila ka nje ambjent nga ana e pasme e saj qe mund te perdoret per magazine.
  Ka ngrohje me ajer te kondecionuar . Per me teper ju ftojme per nje vizite ne prone
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 7
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
  • Siperfaqet
   • planimetria 310.00 m²
   • Zone toke 1900.00 m²
   • Zone interneti 390.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta