Ju jeni vizitori 4197022

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 te Liqeni i Thate
 • IMG_2462.JPG
  Full Screen
  • IMG_2462.JPG%1/15
  • IMG_2458.JPG%2/15
  • IMG_2456.JPG%3/15
  • IMG_2459.JPG%4/15
  • IMG_2457.JPG%5/15
  • IMG_2461.JPG%6/15
  • IMG_2466.JPG%7/15
  • IMG_2467.JPG%8/15
  • IMG_2470.JPG%9/15
  • IMG_2474.JPG%10/15
  • IMG_2473.JPG%11/15
  • IMG_2477.JPG%12/15
  • IMG_2479.JPG%13/15
  • IMG_2481.JPG%14/15
  • IMG_2482.JPG%15/15
  1/15
  IMG_2462.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 43
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I thate
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 79,80 m²
  • Mbulim zone: 13,60 m²
   • per shitje 65 000 €
 • Detajet e prones

  Ne zonen e qete te Liqenit te thate shitet apartament 93.4m2.Organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine,2 dhoma gjumi,tualet dhe ballkon.Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te re me punime teper cilesore.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 13.60 m²
   • Zone interneti 79.80 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arlinda Kora
  Telefone: 0355694050076
  email: a.kora@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %