Ju jeni vizitori 4585610

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 ne Rrugen 'Sami Frasheri'!
 • 12179515_1528091824148790_775316993_n
  Full Screen
  • 12179515_1528091824148790_775316993_n%1/6
  • 12181890_1528091817482124_490134731_n%2/6
  • 12179051_1528091797482126_336187877_n%3/6
  • 12178168_1528091737482132_680931340_n%4/6
  • 12181937_1528091814148791_443838291_n%5/6
  • 12067278_1528091807482125_22345321_n%6/6
  1/6
  12179515_1528091824148790_775316993_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 60
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 80,10 m²
  • Mbulim zone: 110 m²
   • per shitje 145 900 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje nga zonat me te bukura te Tiranes, me pamje nga liqeni, akses ne parkun e Tiranes, pra nje asset teper i lakmueshem. Apartamenti ka 2 dhoma gjumi, soxhorno dhe kuzhine te perbashket,2 banja, 1 verande te mbyllur me vetrata xhami, 2 ballkone dhe holl. Pallat eshte i ri me hipoteke, 3 apartamente per kat, punime cilesore. Shitet me ose pa poste parkimi(2).Per me teper na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 9
  • Siperfaqet
   • planimetria 110.00 m²
   • Zone interneti 80.10 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %