Ju jeni vizitori 4694143

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 per shitje te Shkembi i Kavajes.
 • 1
  Full Screen
  • 1%1/14
  • 2%2/14
  • 3%3/14
  • 4.%4/14
  • 5%5/14
  • 6%6/14
  • 7%7/14
  • 8%8/14
  • 9%9/14
  • 10%10/14
  • 11%11/14
  • 12%12/14
  • 13%13/14
  • 14%14/14
  1/14
  1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 91
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shkembi I Kavajes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 56 m²
   • per shitje 60 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament me siperfaqe 56m2 i organizuar ne nje dhome gjume, dhome ndenje se bashku me kuzhinen, tualet dhe ballkon me pamje nga deti. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Pallati eshte prane rruges e nuk ka ndertime perpara tij qe ta pengoj pamjen. Na kontaktoni per ta pare nga afer.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Korridor
   • Kuzhina 1
   • Dhoma ndenje 1
   • nr. I kateve 5
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Market
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
   • Pamje nga plazhi
   • Pamje nga deti
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 56.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erin Reka
  Telefone: 0682038875
  email: erin.reka@c21.al / erin.reka@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %