Ju jeni vizitori 4673412

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient me siperfaqe 91m2 per shitje/qira.
 • 1
  Full Screen
  • 1%1/9
  • 2%2/9
  • 3%3/9
  • 4%4/9
  • 5%5/9
  • 6%6/9
  • 7%7/9
  • 9%8/9
  • 8%9/9
  1/9
  1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 94
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Pallati I Sporteve
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 91 m²
   • per shitje 218 400 €
   • Per qira  700 €
 • Detajet e prones

  Ambient me siperfaqe 91m2 ne lagjen nr 5 rruga Andon Naci per shitje ose qira. Dyqani ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te sapondertuar. Eshte me tualet, uji dhe drita te lidhura me sahat te ri, eshte e pajisur me priza me sistem elektriciteti 3 fazor. Eshte e pershtatshme per klinik dentare ose cdo lloj tjeter aktiviteti. Cmimi 700 euro/muaj i diskutueshem ose 2400 euro/m2 ne rast shitje. Na telefononi ta shohim nga afer kete ambient.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • Market
   • Transport publik
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 2
  • Qellimi
   • comerciale
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 91.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erin Reka
  Telefone: 0682038875
  email: erin.reka@c21.al / erin.reka@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %