Ju jeni vizitori 4636832

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet dyqan te Restorant Durresi
 • 1.JPG
  Full Screen
  • 1.JPG%1/3
  • 2.JPG%2/3
  • 3.JPG%3/3
  1/3
  1.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 2
  • Tipi i prones: dyqane
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Medreseja
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 50 m²
  • Mbulim zone: 55 m²
   • per shitje 100 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet dyqan perballe Restorant Durresit ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Dyqani ka siperfaqe 50 meter katrore dhe eshte ne gjendje shume te mire. Afersia me tregun e Medreses dhe dalja direkte ne Unaze e bene te pershtatshem per cfaredolloj aktiviteti.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 55.00 m²
   • Zone interneti 50.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %