Ju jeni vizitori 4640304

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ambjent komercial, rruga 5 Maji
 • DSC05444.JPG
  Full Screen
  • DSC05444.JPG%1/7
  • DSC05443.JPG%2/7
  • DSC05445.JPG%3/7
  • DSC05446.JPG%4/7
  • DSC05447.JPG%5/7
  • DSC05448.JPG%6/7
  • DSC05449.JPG%7/7
  1/7
  DSC05444.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 61
  • Tipi i prones: Hapesire multifunksionale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Medreseja
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 17 m²
  • Mbulim zone: 25 m²
   • per shitje 16 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet ambjent komercial 17 m2, afer Concord Centre. Dyqani ka ekzistuar si minimarket dhe shitet se bashku me frigorifer dhe 1 banak+ rafte. Çmimi: 16.000 euro.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 25.00 m²
   • Zone interneti 17.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %