Ju jeni vizitori 4614459

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me Qera Ambjent komercial në hyrje të Bllokut
 • 11668078_10204383853262363_2026046371_n
  Full Screen
  • 11668078_10204383853262363_2026046371_n%1/11
  • 11668080_10204383853622372_227613455_n%2/11
  • 11696851_10204383853542370_394087374_n%3/11
  • 11713411_10204383853702374_747047072_n%4/11
  • 11713598_10204383853462368_528122325_n%5/11
  • 11715945_10204383853382366_1443965035_n%6/11
  • 11717217_10204383853662373_296120443_n%7/11
  • 11714358_10204383853502369_1024386927_n%8/11
  • 11720089_10204383853342365_413143920_n%9/11
  • 11720521_10204383853422367_1751260267_n%10/11
  • 11720565_10204383853582371_338833111_n%11/11
  1/11
  11668078_10204383853262363_2026046371_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 62
  • Tipi i prones: Hapesire multifunksionale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 90 m²
  • Mbulim zone: 90 m²
   • Per qira  1 200 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera ambjenti komercial, në një ndër rrrugët më të aksesueshme të Tiranës në hyrje të bllokut rruga: 'Ibrahim Rugova'. Ambjenti është 90 m2 dhe është bodrum, me lartësi 2.6 m, me sistem aspirimi, dhe sistem elektrik 3-fazor. I pështatshëm për çdolloj aktiviteti. Ju ftojmë të na kontaktoni. Cmimi i diskutueshëm.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
  • Siperfaqet
   • planimetria 90.00 m²
   • Zone interneti 90.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta