Ju jeni vizitori 4636622

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet aparatment i ri 2+1 ngjitur me Restorant Freskun
 • 4.JPG
  Full Screen
  • 4.JPG%1/4
  • 2.JPG%2/4
  • 1.JPG%3/4
  • 3.JPG%4/4
  1/4
  4.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 4
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Fresku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 90 m²
  • Mbulim zone: 98 m²
   • per shitje 80 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 98 meter katrore ne nje pallat te ri ngjitur me Restorant Freskun. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banimi dhe eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi dhe nje soxhorno e bollshme. Ai eshte i shtruar me parket, dritare dopio xham, grila dhe 2 mekanizma shtese per hapjen. Mos hezitoni te na kontaktoni per cdo lloj informacioni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 98.00 m²
   • Zone interneti 90.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %