Ju jeni vizitori 4692574

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » EKSLUZIVE. Shitet Ambjent Komercial, buzë rruge
 • 11733296_10204422294423368_2099451907_n
  Full Screen
  • 11733296_10204422294423368_2099451907_n%1/9
  • 11721788_10204422294183362_1916850864_n%2/9
  • 11719915_10204422294263364_1474384140_n%3/9
  • 11717301_872829749420463_519918712_n%4/9
  • 11719867_872829752753796_1226724682_n%5/9
  • 11721119_10204422295663399_690673015_n%6/9
  • 11739573_10204422295903405_1676521339_n%7/9
  • 11736995_10204422295703400_1975007667_n%8/9
  • 11720043_872829756087129_804753514_n%9/9
  1/9
  11733296_10204422294423368_2099451907_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 63
  • Tipi i prones: Hapesire multifunksionale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stacioni I trenit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 30 m²
  • Mbulim zone: 40 m²
   • per shitje 135 000 €
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Shitet Ambjent komercial në kryqëzim te rrugës 'Asim Vokshi' me rrugën 'Jordan Misja' , përballë shkollës 'Harry T. Fultz'. Ambjenti është rreth 30 m2 në gjendje shumë të mirë dhe është i përshtatshëm për cfarëdolloj aktiviteti biznesi. Ndodhet në një zonë të aksesueshme, brenda unazës dhe pranë intitucioneve. Ambjenti është me 2 dalje, një në rrugë kryesore dhe tjetri nga hyrja e pallatit. Kati përdhe. Ju ftojme të na kontaktoni për më shumë informacione. Cmimi i diskutueshëm.
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • planimetria 40.00 m²
   • Zone interneti 30.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %