Ju jeni vizitori 4575140

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament, Bulevardi Zogu i I
 • 11830123_885149808188457_100303701_n
  Full Screen
  • 11830123_885149808188457_100303701_n%1/23
  • 11830901_885149708188467_1762861707_n%2/23
  • 11815869_885149744855130_2112109066_n%3/23
  • 11823696_885149714855133_1949028997_n%4/23
  • 11815987_885149738188464_82350377_n%5/23
  • 11823939_885149778188460_210879227_n%6/23
  • 11824097_885149784855126_2020710080_n%7/23
  • 11824182_885149748188463_2146663922_n%8/23
  • 11830701_885149751521796_1851267787_n%9/23
  • 11830710_885149764855128_1045530277_n%10/23
  • 11830926_885149794855125_767450776_n%11/23
  • 11844124_885149791521792_1673239171_n%12/23
  • 11844174_885149781521793_385783512_n%13/23
  • 11845888_885149761521795_991778867_n%14/23
  • 11846191_885149774855127_1806557587_n%15/23
  • 11850882_885149741521797_91531944_n%16/23
  • 11846256_885149801521791_1545668051_n%17/23
  • 11851038_885149711521800_1373249752_n%18/23
  • 11850990_885149754855129_351276145_n%19/23
  • 11854057_885149804855124_1981681847_n%20/23
  • 11855343_885149768188461_239279734_n%21/23
  • 11855445_885149758188462_193442401_n%22/23
  • 11855463_885149718188466_1611733761_n%23/23
  1/23
  11830123_885149808188457_100303701_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 67
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stacioni I trenit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 54 m²
  • Mbulim zone: 60 m²
   • per shitje 65 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Apartament , në zonë shumë të aksesueshme, Bulevardi Zogu i I. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 54 m2, dhe është i organizuar në 2 dhoma gjumi dhe një kuzhinë, 1 tualet. Ndodhet në katin e 2. Shitet së bashku me mobilim. Për më shumë informacione, ju ftojmë të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 60.00 m²
   • Zone interneti 54.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %