Ju jeni vizitori 4697245

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet Apartament me qira 2+1.
 • 100_8160
  Full Screen
  • 100_8160%1/8
  • 100_8158%2/8
  • 100_8170%3/8
  • 100_8155%4/8
  • 100_8166%5/8
  • 100_8164%6/8
  • 100_8163%7/8
  • 100_8177%8/8
  1/8
  100_8160
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 101
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Muzeu I Deshmoreve
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 70 m²
   • Per qira  179 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament me qira 2+1 me nje siperfaqe 70 m2 i mobiluar me lulishte perpara, me vend parkimi. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe te frekuentuar te qytetit. Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 1
   • Korridor 1
   • Kuzhina 1
   • Dhoma ndenje 1
   • Porofoli i pronave 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Banka
   • Qendra e qytetit
   • Ambjente comerciale
   • gjimnaz
   • zone historike
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Librari publike
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • Supermarkete
   • Stacion treni
   • Pamje nga qyteti
  • Ekip
   • Mbulesa
   • Sobe
   • frigorifer
   • furnizime
   • sobe
   • dush 1
   • boljer uji
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 70.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • gaz
   • Ndricim publik
   • Telefone
   • uje
  • Infrastrukture
   • kopesht
   • palester
   • parkim hapur 2
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta