Ju jeni vizitori 4615431

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Magazine 2-kateshe per shitje te Fabrika e Birres
 • 11414617_10204129399740750_1377943173_n
  Full Screen
  • 11414617_10204129399740750_1377943173_n%1/3
  • 11421452_10204129398820727_1512085016_n%2/3
  • 11311017_10204129399980756_156233949_n%3/3
  1/3
  11414617_10204129399740750_1377943173_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 7
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 230 m²
  • Mbulim zone: 230 m²
  • Zone toke: 115 m²
   • per shitje 270 000 €
 • Detajet e prones

  Magazina ndodhet ne buze te rruges, ka nje siperfaqe totale prej 230 m2 te organizuar ne dy kate, me dy tualete dhe nje ballkon. Orientimi eshte veri-lindje. Lartesia e katit te pare eshte 4.5 m dhe kati i dyte 3.5 m. Ka zone parkimi per 3 automjete. Per me shume informacion na kontaktoni. Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 230.00 m²
   • Zone toke 115.00 m²
   • Zone interneti 230.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anita Memishi
  Telefone: +355692070052
  email: info@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %