Ju jeni vizitori 4615587

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 1+1, rruga Irfan Tomini
 • 11997409_10204807778900239_2103333046_n
  Full Screen
  • 11997409_10204807778900239_2103333046_n%1/10
  • 11992439_10204807778740235_252021436_n%2/10
  • 11998330_10204807779060243_595870545_n%3/10
  • 11992596_10204807779340250_2085125353_n%4/10
  • 12007308_10204807778700234_221763668_n%5/10
  • 11992619_10204807778860238_519328056_n%6/10
  • 11995631_10204807779020242_1502815685_n%7/10
  • 11997486_10204807778980241_696955593_n%8/10
  • 11992568_10204807779380251_2132741705_n%9/10
  • 11999897_10204807779220247_1301816321_n%10/10
  1/10
  11997409_10204807778900239_2103333046_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 75
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 78 m²
  • Mbulim zone: 80 m²
   • per shitje 57 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1, prapa Universiteti Europian të Tiranës. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 77.5 m2 dhe organizohet nga 1 dhome ndenje dhe 1 kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon. Pallat i ri 11 katësh dhe apartamenti ndodhet në katin e fundit, duke ofruar një pamje panoramike të Tiranës. Për më shumë informacione ju ftojmë të n'a kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 11
  • Siperfaqet
   • planimetria 80.00 m²
   • Zone interneti 78.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %