Ju jeni vizitori 4575210

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament pranë Kopshtit Zoologjikë
 • 11999347_1210203665661779_1680507863_o
  Full Screen
  • 11999347_1210203665661779_1680507863_o%1/28
  • 11349009_1210203648995114_647278587_n%2/28
  • 11638095_1210203632328449_1042187902_n%3/28
  • 11950832_1210203698995109_1338784789_n%4/28
  • 11991208_1210203762328436_1922372984_o%5/28
  • 11926037_1210203635661782_855831148_o%6/28
  • 11992106_1210203688995110_404941691_n%7/28
  • 11992451_1210203405661805_677854827_n%8/28
  • 11992165_1210203378995141_479398862_n%9/28
  • 11992238_1210203558995123_1145265567_n%10/28
  • 11992975_1210203505661795_643571718_o%11/28
  • 11994127_1210203465661799_193279702_o%12/28
  • 11993151_1210203602328452_855100538_o%13/28
  • 11995554_1210203815661764_734881298_n%14/28
  • 11995701_1210203568995122_1894991259_n%15/28
  • 11996561_1210203492328463_698469439_o%16/28
  • 11997232_1210203802328432_77591767_n%17/28
  • 11996400_1210203778995101_2002243997_o%18/28
  • 11997248_1210203388995140_1728553231_n%19/28
  • 11997288_1210203478995131_699782985_n%20/28
  • 11997850_1210203755661770_251348135_n%21/28
  • 11997990_1210203585661787_1906475562_n%22/28
  • 11997501_1210203535661792_1419792966_n%23/28
  • 11997990_1210203542328458_251303898_n%24/28
  • 11998220_1210203672328445_653344831_n%25/28
  • 12001875_1210203615661784_322537311_o%26/28
  • 12007318_1210203522328460_1661784243_n%27/28
  • 12006851_1210203415661804_111257523_o%28/28
  1/28
  11999347_1210203665661779_1680507863_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 76
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 209 m²
  • Mbulim zone: 209,40 m²
   • per shitje 197 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Apartament me një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 209.4 m2, nga ku 142.4 janë ambjente të brendshme dhe 134 m2 janë në formë verande që rrethojnë gjithë apartamentin. Apartamenti është një ndër më të mirët në Tiranë. Në një zonë mjaft të qetë dhe larg zhurmave dhe smokut të kryeqytetit. Ndodhet në katin e fundit të pallatit dhe ofrohet një pamje panoramike në gjithë sipërfaqen e tij, pamje të liqenit artificial, pamje të dajtit, të Tiranës. Apartamenti ka sistem qëndror ngrohje (kaldajë), oxhak me mermer,dyer me dru lisi Kanadez, dritare me duralumin special Gjerman, vetratë Vieneze, parket, barbique në verande.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 4
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 209.40 m²
   • Zone interneti 209.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %