Ju jeni vizitori 4572753

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1, rruga: Kavajes
 • 11349042_10204807777260198_1653172288_n
  Full Screen
  • 11349042_10204807777260198_1653172288_n%1/12
  • 11349074_10204807777020192_927039096_n%2/12
  • 11994252_10204807777220197_543584427_n%3/12
  • 11780542_10204807777380201_1980524315_n%4/12
  • 11997131_10204807777500204_1337576132_n%5/12
  • 11997133_10204807778660233_974102407_n%6/12
  • 11995561_10204807777660208_379828525_n%7/12
  • 11998028_10204807778420227_393026984_n%8/12
  • 11999937_10204807776940190_1825421360_n%9/12
  • 11998307_10204807778620232_842313911_n%10/12
  • 11998225_10204807777460203_1486662098_n%11/12
  • 11999970_10204807777580206_1329664188_n%12/12
  1/12
  11349042_10204807777260198_1653172288_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 79
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 84 m²
  • Mbulim zone: 90 m²
   • per shitje 56 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1, prapa Universiteti Europian të Tiranës. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 83.7 m2 dhe organizohet nga 1 dhome ndenje dhe 1 kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon. Pallat i ri 11 katësh dhe apartamenti ndodhet në katin e fundit, duke ofruar një pamje panoramike të Tiranës. Për më shumë informacione ju ftojmë të n'a kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 11
  • Siperfaqet
   • planimetria 90.00 m²
   • Zone interneti 84.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %