Ju jeni vizitori 4628809

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 tek Ministria e Jashtme!
 • 12181840_1528540074103965_751501737_n
  Full Screen
  • 12181840_1528540074103965_751501737_n%1/14
  • 12179682_1528540097437296_1614908491_n%2/14
  • 12179295_1528540077437298_7170333_n%3/14
  • 804479_1528540054103967_492028059_n%4/14
  • 12177742_1528540117437294_2035573836_n%5/14
  • 12179085_1528540157437290_1930560853_n%6/14
  • 12181803_1528540124103960_1244079530_n%7/14
  • 12181773_1528540014103971_477367038_n%8/14
  • 12180093_1528540037437302_1857971639_n%9/14
  • 12179378_1528540024103970_1314115700_n%10/14
  • 12170435_1528540104103962_358600970_n%11/14
  • 12178310_1528540147437291_1852881918_n%12/14
  • 12178309_1528540144103958_2142144289_n%13/14
  • 12178132_1528540184103954_102333212_n%14/14
  1/14
  12181840_1528540074103965_751501737_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 83
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv. Zhan D'Ark
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 104,50 m²
  • Mbulim zone: 111,50 m²
   • per shitje 138 000 €
 • Detajet e prones

  Prona ndodhet ne nje zone teper te aksesueshme me pamje nga Ministria e Jashtme, pallat i ri, punime cilesore me te gjitha parametrat bashkohore. Apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine me vec,ballkon te madh dhe 2 banja. Ka nje organizim funksional dhe interesant, shitet i pamobiluar.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 111.50 m²
   • Zone interneti 104.50 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %