Ju jeni vizitori 4575147

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Zyre 74m2, ne Qender tek Pallati "ALBSIG"
 • Zyra 3.JPG
  Full Screen
  • Zyra 3.JPG%1/3
  • Zyra 2.JPG%2/3
  • Zyra 4.JPG%3/3
  1/3
  Zyra 3.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 80
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 74 m²
  • Mbulim zone: 80 m²
   • per shitje 99 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet zyre me siperfaqe totale 74 m2, ne nje zone mjaft te mire, ne qender te Tiranes, tek Pallati 'Albsig'. Zyra ndodhet ne nje vend shume thjeshte te gjetshem nga cdokush dhe ka disa dalje neper rruget kryesore te Tiranes. Ambienti ndodhet ne katin e pare te pallatit, dhe ndodhet ne nje kat qe eshte i perbere vetem nga zyra dhe ambiente sherbimi. Zyra ka nje siperfaqe 74 m2,dhe eshte me certifikate pronesie. Nga vete forma drejtkendore e saj ka mundesi per tu bere edhe ndarje sipas deshires. Gjithashtu ka edhe nje tualet. Per nje vizite mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • planimetria 80.00 m²
   • Zone interneti 74.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rudi Cakciri
  Telefone: 00355699354121
  email: rudi.cakciri@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %