Ju jeni vizitori 4614557

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shiten garazhe prane Muzeut Arkeologjik.
 • 10872205_10204274232308261_38346569_n
  Full Screen
  • 10872205_10204274232308261_38346569_n%1/1
  1/1
  10872205_10204274232308261_38346569_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 110
  • Tipi i prones: Garazhd
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shetitorja Taulantia
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 64 m²
   • per shitje 30 000 €
 • Detajet e prones

  Shiten 4 garazhe me siperfaqe totale 64m2 ne nje pallat ne ndertim prane Muzeut Arkeologjik. Garazhet ndodhen ne bodrumin e pallatit dhe jane ngjitur me njeri-tjetrin duke krijuar mundesine e mbylljes se tyre ne nje te vetem. Shiten me nje cmim OKAZION per vetem 30000 euro. Na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • Zone interneti 64.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erin Reka
  Telefone: 0682038875
  email: erin.reka@c21.al / erin.reka@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %